Pořádáme zkoušky

Naše škola pořádá státní jazykové zkoušky všech úrovní. Jsme přidruženým členem ALTE. Bližší informace k jednotlivým zkouškám naleznete zde

Ke zkouškám je možné se připravovat návštěvou přípravných kurzů na naší škole, dále máte možnost navštívit konzultace ke státním jazykovým zkouškám, které autorsky vytváří učitelé naší školy. Dále si v našem e-shopu můžete zakoupit cvičnou sadu, která je sestavena z částí státnicových testů použitých u zkoušek a podává tak věrný obraz o jejich podobě (sady zasíláme na dobírku; je možné je rovněž zakoupit přímo na příslušném oddělení).

Roku 2011 jsme se stali zkouškovým centrem cambridgeských zkoušek, v současné době jsme centrem přípravným. Tyto zkoušky pořádá Cambridge ESOL Examinations a na naší škole se nyní můžete připravit na zkoušky PET, PET for Schools, FCE a CAE.

Na naší škole je rovněž možné získat mezinárodně uznávaný certifikát z nizozemštiny v rámci zkoušek Certificaat Nederlands als Vreemde Taal.

Máte-li zájem o přezkoušení, na jehož základě Vám bude vystaveno
Osvědčení o základní znalosti jazyka (B1), případně Osvědčení o znalosti jazyka (A2) kontaktujte prosím příslušné oddělení.

Chcete-li se přihlásit ke státní jazykové zkoušce, můžete:
1) osobně navštívit oddělení příslušného jazyka a tam vyplnit přihlášku;
2) přihlásit se vyplněním on-line přihlášky.

Vyplňte prosím pozorně údaje na zobrazené Přihlášce, odešlete ji a poté zaplaťte danou částku na zobrazené konto; nezapomeňte uvést přidělený variabilní symbol.

Přihláška je platná až po zaplacení poplatku za zkoušku.

V okamžiku připsání Vaší platby za zkoušku na účet Jazykové školy obdržíte potvrzovací e-mail a s ním i další informace ke zkoušce na e-mailovou adresu, kterou jste zadali na přihlášce.

Přijímáme poukázky a karty Benefit Plus a Benefity